Ceramiczna, ręcznie robiona podstawka pod różnego rodzaju kadzidła- Palo Santo, Białą Szałwię, kadzidła patyczkowe i stożkowe.
Wykonana w Polsce przez autorską pracownię ceramiki, dłoń została uformowana ręcznie z gliny i poszkliwiona. Wyprodukowana według naszego wspólnego projektu, wyłącznie dla ProAge.
Kształt, wzór i kolor podstawki:
Ręka Fatimy inaczej Chamsa jest symbolem szczęścia i miłości, jest znanym w wielu kulturach, starożytnym symbolem uzdrawiania i ochrony. Stanowi dopełnienie rytuału oczyszczania przestrzeni i przywoływania dobrej energii.
Prezentowana podstawka posiada wzór w kształcie mozaiki w kolorze turkusowym.
Każda podstawka jest niepowtarzalna, może się minimalnie różnić od tej na zdjęciu, wymiary mogą minimalnie odbiegać od tych podanych poniżej z uwagi na to, że jest to rękodzieło.
Wymiary podstawki w przybliżeniu:
Długość: ok. 13cm
Szerokość: ok. 9cm
Mimo, że nasza ceramiczna podstawka przystosowana jest do palenia kadzideł, może również służyć jako podstawka pod biżuterię czy elegancki element wystroju wnętrza.
Spraw sobie niepowtarzalny prezent i sprawdź nasze zestawy z naturalnymi kadzidłami oraz ze świecą i kadzidłami.