Innowacyjny zestaw Dermaheal, powstrzymuje wypadanie i pobudza włosy do wzrostu. To absolutny hit inżynierii genetycznej w walce z problemem wypadania włosów. Kosmeceutyki wchodzące w skład zestawu skutecznie pobudzają włosy do wzrostu. Szampon, odżywka oraz serum zawierają syntetyczne faktory wzrostu - peptydy biomimetyczne - dzięki, którym szybko odzyskasz gęstość fryzury.
Marzysz o tym, aby Twoje włosy były piękne, gęste i lśniące? Ten zestaw spełni Twoje oczekiwania.
Efekty:
-
Oczyszczanie włosów i skóry głowy
-
Stymulowanie mieszków włosowych do wzrostu
-
Zapobieganie wypadaniu włosów
-
Pielęgnacja skóry głowy
-
Intensywne nawilżenie i odżywienie włosów
Jak stosować?
Nałóż kroplę serum na włosy i delikatnie masuj opuszkami palców przez 2-3 minuty. Preparat powinien zostać nałożony na skórę głowy co najmniej na 4 godziny przed jej ponownym umyciem. Zapewni to czas wystarczający dla wchłonięcia się serum w skórę głowy.
Dla jak najlepszych efektów stosuj serum codziennie.
Nałóż szampon na mokre włosy, delikatnie masuj skórę głowy. Obficie spłucz.
Pamiętaj, że dwukrotne nakładanie szamponu pomaga lepiej oczyścić skórę głowy i włosy.
Po spłukaniu szamponu zalecamy stosowanie odżywki Dermaheal, która wspomaga jego działanie. Nałóż regenerującą odżywkę Dermaheal na włosy oraz skórę głowy i masuj delikatnymi, okrężnymi ruchami. Pozostaw na ok. 3 minuty dla maksymalnego efektu, po czym spłucz letnią wodą. Pamiętaj: woda nie może być zbyt ciepła.